<![CDATA[wolomin24.info - ]]> https://wolomin24.info/rss pl <![CDATA[MARKI – Aleja Piłsudskiego do REMONTU !!]]> https://wolomin24.info/artykul/marki-aleja-pilsudskiego/429832 Thursday, 5 April 2018 00:06:30 +0200 <![CDATA[My tu PITu , PITu a czas ucieka...]]> https://wolomin24.info/artykul/my-tu-pitu--pitu-a/429831 Wednesday, 4 April 2018 23:42:48 +0200 <![CDATA[Budujemy markę ogólnopolską]]> https://wolomin24.info/artykul/budujemy-marke-ogolnopolska/423788 Thursday, 22 March 2018 14:00:03 +0200 <![CDATA[Konto bankowe w Wielkiej Brytanii - czy jest wymagane do podjęcia pracy?]]> https://wolomin24.info/artykul/konto-bankowe-w-wielkiej/406526 Wednesday, 21 March 2018 09:00:45 +0200 <![CDATA[ZIELONKA - parking „Parkuj i Jedź” pod targowiskiem]]> https://wolomin24.info/artykul/zielonka--parking-parkuj/360793 Friday, 5 January 2018 00:25:00 +0200 <![CDATA[RADZYMIN - Noworoczny koncert ]]> https://wolomin24.info/artykul/radzymin--noworoczny/360788 Thursday, 4 January 2018 00:53:00 +0200 <![CDATA[SMOG !!!! Ostrzeżenie I stopnia]]> https://wolomin24.info/artykul/smog-ostrzezenie/360786 Wednesday, 3 January 2018 01:34:00 +0200 <![CDATA[TŁUSZCZ - Bezpłatna mammografia]]> https://wolomin24.info/artykul/tluszcz--bezplatna/360782 Tuesday, 2 January 2018 16:13:09 +0200 <![CDATA[Obwodnica Marek już otwarta.]]> https://wolomin24.info/artykul/obwodnica-marek-juz/360056 Wednesday, 27 December 2017 20:26:20 +0200 <![CDATA[MARKI – III Marecki Jarmark Świąteczny]]> https://wolomin24.info/artykul/marki--iii-marecki/351368 Tuesday, 12 December 2017 00:17:00 +0200 <![CDATA[Nie kupisz biletu u kierowcy autobusu ZTM .]]> https://wolomin24.info/artykul/nie-kupisz-biletu-u-kierowcy/351363 Monday, 11 December 2017 12:46:44 +0200 <![CDATA[Nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich]]> https://wolomin24.info/artykul/nowy-rozklad-jazdy-kolei/351379 Monday, 11 December 2017 00:02:00 +0200 <![CDATA[Radzymin - dofinansowanie wymiany pieców węglowych w 2018 r.]]> https://wolomin24.info/artykul/radzymin--dofinansowanie/349727 Sunday, 3 December 2017 18:07:25 +0200 <![CDATA[Zabraknie prądu w Ząbkach ]]> https://wolomin24.info/artykul/zabraknie-pradu-w-zabkach/300484 Sunday, 29 October 2017 23:42:52 +0200 <![CDATA[Debata publiczna "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW." ]]> https://wolomin24.info/artykul/debata-publiczna-porozmawiajmy/300224 Friday, 27 October 2017 22:09:33 +0200 <![CDATA[Nocna i świąteczna opieka zdrowotna na terenie powiatu wołomińskiego.]]> https://wolomin24.info/artykul/nocna-i-swiateczna/300012 Thursday, 26 October 2017 22:54:17 +0200 <![CDATA[Festiwal Młodych Marki. FM]]> https://wolomin24.info/artykul/festiwal-mlodych-marki/268661 Monday, 4 September 2017 00:20:00 +0200 <![CDATA[Stacja PKP Tłuszcz przymusowy postój dla pociągu PODLASIAK]]> https://wolomin24.info/artykul/stacja-pkp-tluszcz-przymusowy/268572 Saturday, 2 September 2017 23:23:04 +0200 <![CDATA[SKOK Wołomin – afera zatacza coraz szersze kręgi]]> https://wolomin24.info/artykul/skok-wolomin-afera/268169 Thursday, 31 August 2017 00:02:00 +0200 <![CDATA[Rak płuc – BEZPŁATNE BADANIA ]]> https://wolomin24.info/artykul/rak-pluc-bezplatne/267861 Tuesday, 29 August 2017 11:10:31 +0200 <![CDATA[Sprzątanie rzeki Czarnej]]> https://wolomin24.info/artykul/sprzatanie-rzeki-czarnej/260572 Tuesday, 11 July 2017 17:58:29 +0200 <![CDATA[Wołomin - Zlikwidowana fabryka amfetaminy]]> https://wolomin24.info/artykul/wolomin--zlikwidowana/260544 Tuesday, 11 July 2017 14:09:45 +0200 <![CDATA[Uwaga na kleszcze]]> https://wolomin24.info/artykul/uwaga-na-kleszcze/257690 Thursday, 22 June 2017 19:22:53 +0200 <![CDATA[KONKURS - BONUS 500 ZŁ ]]> https://wolomin24.info/artykul/konkurs--bonus-500-zl/257093 Monday, 19 June 2017 17:00:00 +0200 <![CDATA[Marki - biegowe wydarzenie w Markach]]> https://wolomin24.info/artykul/marki--biegowe-wydarzenie/257075 Monday, 19 June 2017 15:22:26 +0200 <![CDATA[Festy Miejski na 50 lecia nadania praw miejskich miastu Ząbki]]> https://wolomin24.info/artykul/festy-miejski-na-50-lecia/256260 Tuesday, 13 June 2017 20:37:12 +0200 <![CDATA[Squla – gwarantowana zabawa i postępy w szkole]]> https://wolomin24.info/artykul/squla-gwarantowana/241483 Friday, 26 May 2017 13:57:43 +0200 <![CDATA[Zielonka - Węgierski koncert ]]> https://wolomin24.info/artykul/zielonka--wegierski/196662 Wednesday, 22 March 2017 00:20:00 +0200 <![CDATA[WOŁOMIN - Kiermasz Świąteczny]]> https://wolomin24.info/artykul/wolomin--kiermasz-swiateczny/195465 Thursday, 16 March 2017 01:58:00 +0200 <![CDATA[Radzymin - remont przejazdu kolejowego od 13.03-05.04.2017]]> https://wolomin24.info/artykul/radzymin--remont-przejazdu/195464 Tuesday, 14 March 2017 01:00:00 +0200 <![CDATA[Cezary Pazura wystąpi w Zielonce ]]> https://wolomin24.info/artykul/cezary-pazura-wystapi/195462 Monday, 13 March 2017 10:00:00 +0200 <![CDATA[Wodociągi Mareckie rozpoczęły wymianę wodomierzy]]> https://wolomin24.info/artykul/wodociagi-mareckie-rozpoczely/194971 Friday, 10 March 2017 01:18:30 +0200 <![CDATA[ZĄBKI - Konkurs na budowę elektrycznego pojazdu pasażerskiego.]]> https://wolomin24.info/artykul/zabki--konkurs-na-budowe/141028 Wednesday, 8 March 2017 01:26:00 +0200 <![CDATA[Radzymiński Bieg Żołnierzy Wyklętych im. M. Chojnackiego ps. Młodzik]]> https://wolomin24.info/artykul/radzyminski-bieg-zolnierzy/140765 Tuesday, 7 March 2017 01:39:00 +0200 <![CDATA[Dzień Kobiet w Tłuszczu]]> https://wolomin24.info/artykul/dzien-kobiet-w-tluszczu/141040 Monday, 6 March 2017 13:53:56 +0200 <![CDATA[154 rocznicy Powstania Styczniowego w miejscowości Borucza gm. Strachówka.  ]]> https://wolomin24.info/artykul/154-rocznicy-powstania/140763 Monday, 6 March 2017 01:24:00 +0200 <![CDATA[Ogólnopolski Festiwal Pieśni Legionowej ZIELONKA]]> https://wolomin24.info/artykul/ogolnopolski-festiwal/140762 Sunday, 5 March 2017 01:19:00 +0200 <![CDATA[KWALIFIKACJA WOJSKOWA NA TERENIE POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO ROZPOCZYNA SIĘ W DNIU 6 MARCA 2017 r. ]]> https://wolomin24.info/artykul/kwalifikacja-wojskowa/140761 Saturday, 4 March 2017 01:08:00 +0200 <![CDATA[KONKURS bony o wartosci 50 zł do zrealizowania w Delikatesach Mięsnych Gzella w Ząbkach.]]> https://wolomin24.info/artykul/konkurs-bony-o-wartosci/112470 Tuesday, 10 January 2017 14:08:22 +0200 <![CDATA[9 STYCZNIA TRANSPORT PUBLICZNY W WARSZAWIE JEST BEZPŁATNY]]> https://wolomin24.info/artykul/9-stycznia-transport/112220 Monday, 9 January 2017 02:21:34 +0200