:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Redakcja Portal Wołomina i okolic

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję , że pracujemy nad nowym portalem informacyjnym Powiatu Wołomińskiego www.wolomin24.info

Staramy się aby informacje zawarte w Portalu były aktualne i dotyczyły całego Powiatu bez  faworyzowania jakiegokolwiek regionu.   Mamy nadzieję że będziemy mogli dołączyć do wysiłków promocji  wszystkich gmin i miast Powiatu wołomińskiego .   

 Na Portalu www.wolomin24.info   istnieje możliwość  dodania  bezpłatnie ogłoszenia drobnego, zainicjowania blogu . Można również umieści firmę , sklep lub zakład produkcyjny na mapie usługowej Powiatu Wołomińskiego  a wszystkie te usługi są bezpłatne.

 Informacje społeczne oraz informacje o  uroczystościach , targach, wystawach itp .są publikowane bezpłatnie. Istnieje możliwość publikowania reklam , lub ogłoszeń w polach reklamowych ,oraz artykuły sponsorowane, te formy są odpłatne a ceny  są ustalane indywidualnie. Przesłanie zdjęcia na email redakcji Portalu  [email protected] jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie.

Będziemy bardzo wdzięczni za rzeczowe uwagi dotyczące tworzonego Portalu.

 

Mamy nadzieję że bedziemy razem tworzyć wolomin24info

 

Wojciech Robert  Dziurewicz