:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C bezchmurnie

ZIELONKA - parking „Parkuj i Jedź” pod targowiskiem

Inwestycje, ZIELONKA parking „Parkuj Jedź” targowiskiem - zdjęcie, fotografia

Wniosek przygotowany przez Urząd Miasta Zielonka dotyczący budowy podziemnego parkingu „Parkuj i Jedź” w Zielonce znalazł się na 4 miejscu listy rankingowej i został zakwalifikowany do dofinansowania. Budowa jednopoziomowego parkingu podziemnego pod bazarkiem w Zielonce, przewiduje budowę parkingu dla około 100 samochodów i kilkudziesięciu rowerów, z wjazdem na parking od strony ulicy ks. Abramskiego. Usytuowanie obiektu na terenie bezpośrednio sąsiadującym ze stacją kolejową jest zdecydowanie kolejnym krokiem do ochrony środowiska w którym żyjemy , jednak 100 samochodów nie wjedzie do Warszawy każdego dnia . Przy ogłoszonym dwa dni temu ostrzeżeniu dla Warszawy o Smogu ma to dodatkowy wydźwięk.
Wartość całej inwestycji to 8,1 mln zł , Miasto Zielonka otrzyma ponad 7 mln zł ze środków zewnętrznych w tym ponad 6 mln ze środków unijnych.

W24i

ZIELONKA - parking „Parkuj i Jedź” pod targowiskiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się