:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C bezchmurnie

Squla – gwarantowana zabawa i postępy w szkole

Edukacja, Squla gwarantowana zabawa postępy szkole - zdjęcie, fotografia

Znasz Squlę? Jeśli nie, koniecznie poznaj największą platformę edukacyjną w Polsce, adresowaną do dzieci już od 3 roku życia, aż do 12 lat. Squla to sprytny sposób na wspieranie edukacji dziecka na każdym etapie nauki w szkole i w każdym jej obszarze. Ponad 40 tysięcy gier i quizów, barwne ilustracje i wiele dodatkowych funkcji, także dla rodziców, a wszystko to w jednym miejscu.

Wybierz klasę i przedmiot Z platformy mogą korzystać już przedszkolaki. Program przewiduje dla nich ponad 2000 quizów, które umożliwiają naukę liter, cyfr, poznawanie świata oraz wstępną naukę języka angielskiego. Mówiąc krótko, wszystkiego, czego oczekuje się od malucha, który niebawem rozpocznie edukację w szkole. Squla pozwala mu lepiej się do tego etapu przygotować, z kolei uczniom szkoły podstawowej lepiej przyswajać wiedzę z różnych przedmiotów, powtarzać materiał lub wybiec z nim nieco do przodu, jeśli pozwalają na to ich umiejętności. Wszystkie materiały edukacyjne dostępne w platformie w 100 procentach spełniają wymagania podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Oznacza to, że pokrywają się one tematycznie i przedmiotowo z programem, który dzieci przerabiają w szkole. Z kolei dzięki współpracy z Oxford University Press, gry i quizy bronią się jakością i poziomem merytorycznym. To jedyna taka oferta na rynku, która stanowi skuteczne uzupełnienie lub ugruntowanie wiedzy wyniesionej ze szkoły. Koniec z nudnym odrabianiem lekcji Zapomnij o żmudnym, często wielogodzinnym, odrabianiu lekcji z dzieckiem. Dzięki Squli Twoje dziecko będzie nie tylko szybciej się uczyć, ale także z łatwością nadrobi ewentualne zaległości. Program umożliwia łatwe przeklikanie się zarówno pomiędzy klasami, jak i przedmiotami. Dziecko może tym samym bez problemu przerobić materiał dostosowany do jego wieku, jak również powtórzyć materiał z poprzedniej klasy czy spróbować zmierzyć się z zagadnieniami dla starszych uczniów. To wszystko w ramach jednego, wykupionego abonamentu. Pełna kontrola, kiedy tylko chcesz Chcesz ocenić postępy dziecka w nauce? Sprawdzić, które z przedmiotów lubi najbardziej, a które zagadnienia wymagają intensywniejszej pracy? Nic trudnego. Wystarczy, że założysz darmowe konto rodzicielskie w systemie. Za jego pośrednictwem możesz także zmienić dane dziecka, zweryfikować przerobiony materiał czy wysłać pochwałę, która zachęci je do dalszej pracy z programem. Cotygodniowe raporty ułatwiają sprawdzenie umiejętności dziecka, jego mocnych i słabszych stron. W każdej chwili możesz pobrać 30-dniową bezpłatną wersję DEMO. Nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz pomóż swojemu dziecku w zdobywaniu wiedzy. Pamiętaj, że maluch chłonie wiedzę jak gąbka, zatem im szybciej rozpoczniesz naukę, tym lepiej. Praca ze Squlą przynosi korzyści również uczniom szkoły podstawowej, niezależnie od klasy, do której uczęszczają. Na nadrobienie materiału i wyćwiczenie umiejętności nigdy nie jest za późno. Dzięki Squli będzie się ona kojarzyć Twojemu dziecku wyłącznie z miłymi wspomnieniami. A zatem, do dzieła!

Squla – gwarantowana zabawa i postępy w szkole komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się