:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C bezchmurnie

Klembów - Foto-pułapki w lasach na terenie gminy

Kiedy: 2016-04-16 , godzina: 00:00 | Gdzie: Klembów

Komunikaty, Klembów pułapki lasach terenie gminy - zdjęcie, fotografia

Wójt gminy Klembów Rafał Mathiak przekazał na ręce asp. Dawida Nierody specjalistyczne kamery tzw. foto-pułapki, które umieszczone w lasach i przy leśnych drogach skutecznie umożliwią zidentyfikowanie osób zaśmiecających tereny zielone.

Foto-pułapki wyposażone są w czujniki ruchu i dzięki wykorzystaniu lampy na podczerwień mogą "łapać" śmiecących zarówno w dzień, jak i w nocy. Miejsca zamontowania urządzenia zostaną starannie wybrane, a same foto-pułapki ukryte i często przenoszone. Urządzenia mają za zadanie zarejestrować osoby wyrzucające odpady w miejscach niedozwolonych. Po odnotowaniu takiego zdarzenia przez foto-pułapkę, Komisariat Policji w Tłuszczu otrzyma automatycznie zgłoszenie wraz z wykonanym zdjęciem sprawcy i natychmiast podejmie interwencję.

Ilość foto-pułapek i miejsca ich montażu owiana jest tajemnicą.

 

 

I bardzo dobrze, łapać śmieciarzy i karać  !!!!! Przyp. red. 

Klembów - Foto-pułapki w lasach na terenie gminy komentarze opinie

  • gość 2016-10-30 16:32:26

    Bardzo skuteczne urządzenia, już za 700zł można dostać wysokiej klasy sprzęt jak np. "Pantera" http://tiny.pl/gcgv1, który skutecznie będą walczyć z tzw. "śmieciarzami".

Dodajesz jako: Zaloguj się