:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C bezchmurnie

Debata publiczna "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW."

Kiedy: 2017-11-15 , godzina: 18:00 | Gdzie: Urząd Miasta Ząbki

Komunikaty policyjne , Debata publiczna POROZMAWIAJMY BEZPIECZEŃSTWIE MOŻESZ MIEĆ WPŁYW - zdjęcie, fotografia

Zaproszenie na debatę o bezpieczeństwie 15. listopada.br. godz. 18.00 UM Ząbki

Komendant Powiatowy Policji w Wołominie, wraz z policjanci komisariatu z Ząbek oraz samorządowcy z Ząbek zapraszają mieszkańców Ząbek do udziału w debacie społecznej.
Zapraszamy 15 listopada 2017r (środa) o godzinie 18:00 do Urzędzie Miasta Ząbki przy ul. Wojska Polskiego 10.
Tematem spotkania, będą przede wszystkim problemy mieszkańców określone na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa". Priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia oraz zawsze aktualny temat - bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.
W czasie debaty oraz po jej zakończeniu mieszkańcy mogą bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.
KPP W WOŁOMINIE

---------
Jeżeli uważasz że na Twojej ulicy uzasadniane jest zamontowanie poprzecznych zwalniaczy prędkości , lub zamontowanie lampy oświetleniowej lub kamery monitoringu zwiększy znacznie bezpieczeństwo w Twojej okolicy – to spotkanie jest dla Ciebie. Polecamy
(przyp red)

Debata publiczna "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW." komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się